top of page

Kur dirba suaugę vaikai?

Registration is closed
See other events

PROJEKTO LAIKOTARPIS

2023-10-18 01:00 – 2023-10-20 23:30

Lietuva

INFORMACIJA

Kviečiame prie projekto savanoriškai registruotis įmones bei organizacijas ir jų atstovus. Jūsų registracija reikalinga tam, kad informuotume Jus apie naujausią informaciją susijusią su projektu.

Ką Jums reikės padaryti iš savo pusės?

  1. Apie renginį papasakokite savo kolegoms, pakvieskite juos prisijungti ir pasirinkite vieną iš projekto laikotarpio datų spalio 18-20 dienomis, kada į įmonę pakviesite savo artimuosius.
  2. Jau pasirinkote datą? Puiku! Iš anksto pakvieskite savo artimiuosius atvyktį į Jūsų darbovietę sutarta data. Primename, kad tai gali būti ne tik tėvai, bet ir močiutės, seneliai, tetos ir dėdės.
  3. Kol laukiate projekto dienos, nepamirškite pasiruošti. Pagalvokite, kaip savo darbo vietą galite aiškiai ir suprantamai parodyti artimiesiems. Pasvarstikyte, kokius įmonės skyrius ir procesus galite parodyti, su kokiais kolegomis supažindinti. Esame tikri, kad kiekvienoje organizacijoje yra tai, ko Jūsų artimieji niekada nėra matę.
  4. Atėjus projekto dienai pasitikite svečius ir mėgaukitės bendru laiku.
  5. Nepamirškite pasidalinti su mumis savo akimirkomis ir įspūdžiais. Tai galite padaryti siųsdami nuotraukas ir atsiliepimus el. paštu info@protoindustrija.lt arba socialiniuose tinkluose žymėdami @protoindustrija #kurdirbasuaugevaikai. Stengsimės pasidalinti visomis Jūsų emocijomis!

SHARE

bottom of page